آموزشگاه موسیقی ماهان|آموزشگاه موسیقی در کرج| آموزشگاه موسیقی کودک در کرج

آموزشگاه موسیقی کودک در کرج

آموزشگاه موسیقی ماهان : آموزشگاه موسیقی در کرج ،آموزشگاه موسیقی کودک در کرج

آموزشگاه موسیقی ماهان در کرج از آذرماه ۱۳۸۶ و آموزشگاه موسیقی نوای ماهان در فروردین ماه ۱۳۹۳ با مدیریت استاد مرتضی قماشی شروع به فعالیت کرد و تا امروز میزبان بسیاری از هنرجویان مستعد بوده که این امر با همکاری بیش از سی نفر از اساتید باتجربه و متبحر میسر شده است.
همچنین جهت ارتقاء سطح کیفی و دانش هنرجویان همگام با مشاوره‌های رایگان ، اقدام به برگزاری کلاسهای تئوری و مبانی موسیقی ، هارمونی و کنترپوان، صداسازی، آواز پاپ و کلاسیک و سنتی، کنکور هنر، آهنگسازی با نرم افزار، مستر کلاس اساتید مطرح، کارگاه سازشناسی کودکان، گروه نوازی، کارگاه شنود موسیقی و ارائه‌ی آرشیو کاملی از آثار کلاسیک مطرح جهان می پردازد و نهایت تلاش خود را جهت پیشرفت هرچه بیشتر و جهت دهی استعداد وعلاقه ی هنرجویان در مسیر درست به اجرا گذاشته است.

در آموزشگاه موسیقی ماهان، انواع سازهای ایرانی، باستانی، سنتی، پاپ، کلاسیک، کوبه ای و موسیقی کودکان(ارف)، که شامل:
گیتار، سه تار، تار و تنبور، سنتور، دف و تنبک، عود، نی، کمانچه و قانون، ویولن، ویولنسل، پیانو، ارگ، کلارینت و فلوت، ساکسفون، درامز، گیتار الکتریک و چنگ آموزش داده می شود.

این آموزشگاه اقدام به برگزاری ۸ دوره جشنواره هنرجویی در تاریخ های آذر ۱۳۸۷، مرداد ۱۳۸۸، اردیبهشت ۱۳۸۹، اردیبهشت ۱۳۹۰، اردیبهشت ۱۳۹۱، اردیبهشت ۱۳۹۲ و اردیبهشت ۱۳۹۳ ، اردیبهشت ۱۳۹۵ و برپایی ارکستر ماهان، ارکستر سنتی، ارکستر تلفیقی، گروه کر ماهان و ارکستر کودکان ماهان نموده و از مهر ماه ۱۳۹۶ نیز اقدام به گزینش هنرجویان برتر برای نهمین دوره‌ جشنواره‌ی بزرگ سالیانه ماهان خواهد کرد.
شایان ذکر است آموزشگاه موسیقی ماهان در سال اخیر در مسابقات استان البرز و کشوری در زمینه‌ی موسیقی، رتبه های اول تا سوم را کسب نموده  است.
باشد که نقش کوچکی جهت پیشرفت موسیقی در ایران را داشته باشیم.

مدیریت آقای مرتضی قماشی
  آموزشگاه موسیقی ماهان
تلفن
  ۰۲۶-۳۴۴۸۶۴۶۱ /  ۰۲۶-۳۴۴۸۰۸۲۰   /  ۰۲۶-۳۴۴۸۶۳۹۸
آدرس کرج – چهار راه طالقانی شمالی – نبش بلوار ماهان
  آموزشگاه موسیقی نوای ماهان
تلفن  ۰۲۶-۳۴۴۲۱۴۵۴    /    ۰۲۶-۳۴۴۷۵۰۱۱
آدرس رجایی شهر – بین نهم و دهم اصلی – جنب بانک مهر اقصاد
وبسایت www.mahanmusicinst.com

آموزشگاه موسیقی ماهان

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.