8 نکته ضروری برای انتخاب تالار عروسی خوب و مناسب

زندگی آپارتمان نشینی دیگر مثل مجال برگزاری مراسم در منزل را نمیدهد . این روزها زوجین ترجیح می دهند مراسم عروسی خود را در تالار برگزار کنند تا طی مراسمی آبرومند و شایسته ، از دردسر ، پذیرایی و آشپزی و …. راحت باشند . اما همه اینها وقتی ممکن است که بدانیم انتخاب تالار عروسی را با چه ملاکهایی انجام دهیم کنیم . پس با ماه همراه باشید .

راهنمای انتخاب تالار عروسی :

1- قبل از هر کاری از سابقه تالار در اجرای مراسم پرس و جو کنید . از مشتریان قبلی و ساکنین محلی، درباره خوشنامی ، کیفیت خدمات و نحوه سرویس دهی و رضایتشان بپرسید . یادتان باشد آن یک شب تکرارنشدنی نباید خاطره ای بد در ذهن میهمانان باقی بگذارد .
2- نه قیمت پایین به معنی کیفیت پایین و نه قیمت بالا به معنی کیفیت بالا است . تالاری را انتخاب کنید که قیمتش در مقایسه با امکانات و خدماتش ، منصفانه باشد . با حوصله از چندین تالار شرایط خدمات و قیمت ها را بپرسید و بررسی کنید .

راهنمای انتخاب تالار عروسی
راهنمای انتخاب تالار عروسی-انتخاب تالارخوب – راهنمای انتخاب بهترین تالارعروسی

3- اولین سئوال میهمانان شما ، ادرس ، دسترسی آسان و داشتن پارکینگ است . در انتخاب تالار عروسی ، خوش ادرس بودن ، دسترسی آسان و داشتن پارکینگ را در اولویت قرار دهید .
4- از آشپرخانه تالار ، حتما بازدید کنید . ظاهر خوش آب و رنگ غذاها فریبتان ندهد . مهم آن است که بدانید در آشپزخانه تالار و رستوران ، تا چه میزان به سلامت شما و میهمانانتان اهمیت می دهند . از نظافت محیط ، تا استفاده از مواد اولیه تازه و سالم ، پوشش پرسنل آشپزخانه همه را ببینید و مطمئن شوید طبخ و سرو غذا در محیطی سالم و بهداشتی انجام می شود .

5- تالار خوب باید برای شرایط پیش بینی نشده آمادگی داشته باشد . اگر حین مراسم برق منطقه قطع شود تالار سیستم روشنایی و برق اضطراری دارد ؟ اگر میهمانان شما احیانا بیشتر از تعداد اعلام شده باشند تالار امکان ، تهیه غذای کافی دارد ؟
6- انتخاب و رزرو تالار را به دقیقه 90 ، محول نکنید .سعی کنید از ماه های قبل تالار مناسب را رزرو کنید.

7- امکانات رفاهی تالار را برای انتخاب تالار عروسی در نظر داشته باشید . تالار از نور کافی برخوردار است ؟ دکوراسیون آن چگونه است ؟ رنگ های شاد و جذاب یا محیطی دلگیر و کسالت آور ؟  شرایط تهویه مناسب ، سیستم های گرمادهی و سرمایشی متناسب با فصل در تالار وجود دارد ؟ هیچ چیز مانند گرما یا سرما ، میهمانان را کلافه و خسته نمی کند .
9- اخلاق خوش مدیر تالار و حسن برخورد پرسنل تالار ، را به دقت بررسی کنید . پذیرایی که با احترام به میهمانان ، همراه نباشد هرگز نمی تواند مراسم آبرومندی باشد .
اختصاصی مجله روزنو –بازنشر با ذکرنام و لینک به منبع مجاز است

تالار عروسی در کرج,تالار عروسی در تهران,تالار عروسی در تبریز,تالار عروسی ارزان,بهترین تالار عروسی,انتخاب باغ عروسی در تهران,رزرو تالار عروسی در تهران,بهترین تالار کرج,بهترین تالار تهران,قیمت تالار در کرج,قیمت تالار در تهران

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.