این رفتار زنان ، مردان را فراری می دهد!

شناخت اخلاق و روحیات بین همسران نیاز به زمان دارد و بسیاری از رفتارهایی که باعث رنجش و آزردگی زوجین می شود ناخواسته و ناشی از عدم شناخت روحیات جنس مقابل است .

رفتار زنانی که باعث بیزاری مردان می شوند :

مهدی امامی روانشناس در خصوص رفتار زنانی که باعث بیزاری مردان می شود، گفت: برخی رفتارها از سوی خانم ها خواسته یا ناخواسته باعث رنجش همسرشان شده و در طولانی مدت آنها را از هم دور می کند.
وی افزود: انتقاد تند و تخریب شخصیت از جمله رفتارهایی است که مردان را به شدت دلخور می کند و گاه از نظر آن ها رفتاری غیر قابل بخشش است، برخی خانم ها به دلایل مختلف در مقابل خانواده و دوستان به بدگویی از همسرشان می پردازند که این رفتار آسیب بسیار سختی است.

همسران,زنان,خانم ,روانشناس
این روانشناس ادامه داد: عشق و احترام از اساسی ترین مسائل زندگی مشترک است که از طرف زوجین باید رعایت شود، در غیر این صورت با از بین رفتن حریم ها روابط زوجین رو به سردی خواهد رفت.
امامی ادامه داد: از اشتباهات دیگر که برخی افراد مرتکب می شوند، ورود به حریم خصوصی همسرشان است، چک کردن گوشی، ایمیل، پیام ها و تجسس در کیف و لباس از جمله این موارد است، رفتارهایی سطحی و دور از شأن افراد که نباید از طرف هیچ یک از زوجین انجام شود.
وی با اشاره به اینکه وابستگی بیش از حد نتیجه عکس می دهد و گاه موجب دور شدن زوج ها از هم می شود، گفت: بعضی از خانم ها عادت دارند بعد از خروج همسرشان از منزل به صورت مداوم با او تماس گرفته و یا پیامک بدهند، در صورتی که بسیاری از مردها این رفتار را نمی پسندند، خانم ها باید بدانند که به عنوان شخصیتی مستقل به خود و همسرشان احترام بگذارند.
منبع : باشگاه خبرنگاران
پیشنهاد می کنیم بخوانید :
خطرات و عوارض تاتو را جدی بگیرید
آنچه پیش از ازدواج با مردان مطلقه باید بدانید
شغلی متفاوت و پردرآمد تنها با یک شماره تلفن !
درمان های خانگی سریع برای تبخال

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.