تالار آپادانا و آنچه برای جشن های خود انتظار دارید

آقای باستانی رستوران و تالار درکرج را  به نوعی شغل خانوادگی خود می داند . تالار آپادانا از سال ۱۳۷۹  مشغول به فعالیت است و پیش از آن هم به مدت بیست سال در صنف تالار و رستوران در کرج فعالیت داشته است. از دیگر تالارهای کرج ، تالار اورانوس و تالار پدیده البرز را می توان نام برد که متعلق به عموهای ایشان است .  با این مقدمه می توان خانواده باستانی را از پیشگامان خدمات رستوران و تالار در کرج دانست.

آنچه باید  درباره رستوران و تالار در کرج بدانید:

  تالار خوب را چگونه تعریف می کنید ؟
این سئوال را از دو دید می توان پاسخ داد یکی از نگاه مدیریت تالار و دیگری از نگاه مشتری . از نگاه بنده مواردی نظیر کیفیت غذا ، توانایی پاسخگویی به موارد پیش بینی شده،  به عنوان مثال چنانچه تعداد میهمانان از ۳۰۰ به ۴۰۰ افزایش یافت تالار بتواند پاسخگو باشد ، رفتار خوب پرسنل در برخورد با میهمانان و سرعت و مهارت  در سرویس دهی از مهمترین ملاک های تالار خوب هستند . اما از نگاه مشتری عمدتا دکور و تنوع غذایی مهمتر است
 رستوران و تالار در کرج,تالارهای کرج
 بهترین زمان برای رزرو تالار چه موقع است ؟
بهترین زمان که ما توصیه می کنیم از دو ماه قبل از مراسم است ولی در عین حال همیشه سعی ما این است که با انعطاف لازم بتوانیم به بهترین شکل با برنامه مشتری هماهنگی کنیم . حتی اگر در مواردی هم برنامه به هم خورده با وجود اینکه به طور معمول تالارهای کرج و رستوران های کرج مبلغی از بیعانه مشتری را نگه می دارند ما تمام مبلغ را عینا به مشتری برگردانده ایم  . همچنین امکان  انتقال به تاریخ جدید برای پذیرایی از میهمانان را همیشه در نظر داریم
 
اگر بخواهید منویی مناسب و آبرومند و در عین حال خوش قیمت و با کیفیت پیشنهاد بدهید کدام منو را توصیه می کنید؟
منوی غذایی ، که شکیل و چشم نواز بوده و از قیمت مناسبی برخوردار باشد منوی دیس پرسی است . شامل دو نوع غذا ۵۰% زرشک پلو با مرغ و ۵۰ % باقالی پلو با مرغ و یا  اینکه ۵۰% چلوکباب کوبیده و %۵۰ درصد جوجه کباب با مخلفات مربوطه است. این منو از نظر قیمت و کیفیت مورد رضایت مشتری است

 در کنار غذا طبعا خدماتی هم ارائه می دهید ؟
بله . همینطور است . در کنار پذیرایی ، موزیک مناسب با مراسم اتاق عقد ، مراسم آتش بازی ، گل آرایی ، خدمات عکس و فیلم و برای مجالس سوگواری نیز سیستم صوتی مناسب ، قاری قرآن و مداح پیش بینی شده است
 
 در مراجعه به تالارهای مختلف ، اختلاف قیمت هایی در خدمات وجود دارد . این اختلاف قیمت برای چیست ؟
موارد مختلفی میتواند در قیمت خدمات تاثیر گذار باشد . موقعیت و دسترسی و امکانات محلی ، نوع دکوراسیون و صندلی ها ، پارکینگ و کیفیت و تنوع غذا ها از عوامل تاثیر گذار در قیمت است لیکن سعی ما و سابقه ما رعایت انصاف و مشتری مداری در ارائه خدمات است

در ارائه خدمات ، چه هدفی را دنبال میکنید ؟
در همکاری و خدمات به مشتریان برای مجالس مختلف چه شادی یا عزا  معتقد به همکاری برد-برد هستیم و منافع مشتری را رعایت میکنیم . سعی ما همیشه پیشنهاد کمترین هزینه هاست چه برای  مراسم شادی و یا عزا منوی های اقتصادی و در عین حال آبرومندی را پیشنهاد میدهیم و مشتری هم می تواند با نظر خود مواردی اضافه یا کم کند

موقعیت تالار آپادانا را در بین تالارهای کرج چگونه می بینید؟
بین تالارهای کرج ، تالار آپادانا از امکانات خوبی برخوردار است . موقعیت و دسترسی راحت ، دارابودن سه پارکینگ  که از مهمترین نگرانی های میهمانان است ، سابقه طولانی در ارائه خدمات که باعث می شود در موارد پیش بینی نشده هم بتوان با سرعت ، اقدام کرد .
تالار آپادانا مجهز به ۴ سالن است و همزمان امکان برگزاری ۴ ولیمه مختلف را دارد . طبقه همکف هم رستوران است که همه روزه با طبخ انواع غذاهای ایرانی پذیرای میهمانان هستیم .
از نظر کیفیت مواد اولیه برای طبخ و پذیرایی نیز همانطور که خودتان می بینید برنج از نوع ایرانی ، گوشت از نوع گرم و تازه و مواد بسته بندی و تاریخ دار تهیه می گردند .
همچنین برای اطمینان از بهداشت آشپزخانه  با رعایت موارد ایمنی چند ماه یکبار بطور کامل سم پاشی می شود تا هیچ نوع جاندار یا حشره موذی در محیط  وجود نداشته باشد.
علاوه بر این هدایایی نظیر گل آرایی جایگاه عروس و داماد در نظر گرفته ایم و در پاییز و زمستان هم ۱۰درصد تخفیف داریم
 رستوران و تالار در کرج,تالارهای کرج
طی سالها فعالیت در تالارهای کرج ، تالار آپادانا خاطرات زیادی هم برایتان ساخته است . هر کدام را که مایلید برای خوانندگان بیان کنید .
طی این سالها اتفاقات تلخ و شیرین زیادی رخ داده ولی به عنوان نمونه خاطره ای که ابتدا تلخ و در نهایت با شیرینی تمام شد نقل میکنم .
 برای جشن ازدواج تالار رزرو و آماده شده بود و یک هفته قبل از برگزاری ، مشتری خواست منو از زرشک پلو با مرغ به جوجه کباب تغییر کند. از آنجایی که در زمان مراجعه ایشان همزمان دو عروسی در تالار در حال برگزاری بود و مشغول سرو غذا بودیم به ایشان گفتم فردا ساعت ده و نیم صبح تماس  بگیرید تا تغییر لازم در منوی سفارش داده شده و ثبت شود . اتفاقا مشتری فردا تماس نگرفت و به همان گفته شب قبل اکتفا نمود . تا شب مراسم که ما هم فراموش کرده بودیم و غذا هم زرشک پلو با مرغ طبخ شده  و پخش کردیم . با ورود اولین پرس های غذا به سالن ، مادر داماد با ناراحتی و دلخوری مراجعه کرد و اعتراض به اینکه چرا منو را تغییر نداده اید؟!!!  وبحث فراوان .  خلاصه به هر شکلی بود ایشان را قانع کردیم و با رضایت به سالن برگشت .
پس از اتمام مراسم درحالیکه با ناراحتی از اتفاقی که باعت رنجش مشتری شده در دفتر کار نشسته بودم داماد حین خروج از تالار با خوشحالی به دفتر آمد و گفت من واقعا از شما تشکر میکنم و نمیدانم چه اتفاقی افتاده . ما قرارمان جوجه کباب بود ولی امشب غذا مرغ طبخ شده بود . یکهفته است عروس خانم به خاطر اینکه چرا غذا جوجه کباب است و مرغ نیست دلخور و ناراحت و شاکی  است و با دیدن غذای سرو شده که مرغ است از خوشحالی به وجد آمده و همه ناراحتی خود را فراموش کرد ! و امشب شادی ما تکمیل شد .
خلاصه یک اتفاق یک خاطره شیرین به جا گذاشت .

از شرکت شما در این گفتگو سپاسگزاریم .

راهنمای کرج/ تحریریه / بازنشر با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است .

برای تماس با تالار آپادانا و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳۴۵۷۶۰۶۰  – ۳۴۵۷۴۷۸۸ – ۰۲۶ تماس حاصل فرمایید .

جالب است بدانید : تالار و رستوران آپادانا
جالب است بدانید :با این ۶ گروه ازدواج نکنید!
جالب است بدانید :کدام رنگ خط چشم و سایه ، چشمان شما را زیباتر میکند؟

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.