چگونه با تبلیغات اینترنتی ،کالا یا خدمات خود را بفروشیم ؟

اینترنت امروز چنان با زندگی درآمیخته که به سختی بتوان شخصی را یافت که با یک تلفن هوشمند با آن متصل نباشد ! کاربران با صرف هزینه ای اندک ، به انبوهی از اطلاعات مختلف مورد نیاز ، در همه زمینه ها دسترسی دارند ، درست زمانی که به آن نیازمندند .
تراکت ، بروشور ، پوستر و مجلات تبلیغاتی و حتی بیلبورد ، هر چند در تیراژ بالا ، منتشر شوند معلوم نیست وقتی به دست عامه مردم می رسند به آن نیاز داشته باشند . علاوه بر این ، هزینه های چاپ و پخش تبلیغات چاپی  ، با حداقل تیراژ ، نیز بالاست و تا چندین برابر ، تبلیغات اینترنتی است . در مقابل آگهی و تبلیغات اینترنتی ، همیشه در جیب مصرف کننده است . کافی است به اینترنت متصل شود و با چند کلیک ، به آگهی مورد نیازش برسد.

تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی

چگونه با تبلیغات اینترنتی کالا یا خدمات خود را تبلیغ کنیم ؟

بطور کلی آگهی های اینترنتی به دو دسته تقسیم می شوند و سایت های آگهی – نیازمندی و تبلیغات اینترنتی نیز طبعا به دو گروه :

۱- آگهی های خرید و فروش فوری :

یک خودرو برای فروش دارید ؟ کالای دست دومی دارید ؟ خانه ای برای اجاره نیازمندید ؟ و نمونه های مشابه ، آگهی های فوری محسوب می شوند . برای این قبیل آگهی ها ، بهترین انتخاب ، سایت های اینترنتی خرید و فروش معتبر است که این روزها ، همه می شناسند و اغلب بخشی از خدماتشان رایگان است .
در این سایتها خدمات شما برای مدت کوتاهی از چند ساعت تا چند روز ، در بالای ستون آگهی قرار دارد و با درج آگهی های جدید دیگران ، اگهی شما به انتهای ستون آگهی ها ، می رود . البته جای نگرانی نیست ، چنانچه فروشنده منصفی باشد در همان مدت کوتاه ، تبلیغات اینترنتی شما نتیجه داده و کالایتان فروخته می شود .

۲- آگهی های معرفی کالا و خدمات مستمر :

پزشک هستید ؟ تولیدی بزرگ و معتبری هستید با محصولات متنوع و پر متقاضی ؟ رستوران دارید ؟ فروشگاهی معتبر و برند هستید با انبوهی از کالا که دائما ، مدلهای جدید به آن افزوده میشود ؟ شرکت خدماتی هستید ؟ و مثالهای از این دست که خدماتشان ، گسترده و ادامه دار است در این گروه قرار می گیرند .
بهترین انتخاب برای تبلیغات اینترنتی این گروه ، سایتهای راهنمای مشاغل معتبری است که می توانند کالا و خدمات شما را به شکلی متفاوت و مداوم در معرض دید ، مشتریان و متقاضیان قرار دهند . این خدمات ، از آنجاییکه که زمانبر و هزینه بر است ، طبعا رایگان نیستند .
این قبیل آگهی ها ، چون با کلمات مهم مرتبط ، برای موتورهای جستجو بهینه می شوند ، تا پایان مدت آگهی در دسترس  مخاطب قرار دارند .

حال با دانستن تفاوت بین انواع آگهی و سایت های نیازمندی ، بهتر می توانید انتخاب کنید آگهی خود را در کجا ثبت کنید .
اختصاصی مجله روز نو – بازنشر بدون ذکر نام و لینک به منبع ، ممنوع است .

 

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.