شغلی متفاوت و پردرآمد تنها با یک شماره تلفن !

تلفن و خدمات تلفنی هر روز با تغییرات و امکانات جدیدی همراه است از رشد تلفن های هوشمند تا سرویس های جدید مخابراتی .این بار سرویس های جدید مخابرات ، وسیله کسب و کاری پرسود با سرمایه کم شده است ! . 

کسب درامد با شماره تلفن هوشمند

یکی از سرویس‌هایی که مخابرات به مشتریان خود ارائه می‌دهد ارائه خدمات با شماره تلفن‌های هوشمند است که با پیش شماره ۹۰۹ به متقاضی ارائه می‌شود و مشتریان تنها از طریق خط ثابت امکان شماره گیری آن را دارد و می‌تواند با اتصال به این شماره خدماتی مانند فال حافظ، مشاوره خانواده، املاک و تعمیرات کامپیوتر دریافت کند و هزینه آن را در قبض تلفن دوره بعد بپردازد.

تلفن ثابت,شماره تلفن هوشمند,مخابرات

اگر چه این سامانه مزیت‌های بسیاری دارد اما این سکه یک روی دیگر نیز دارد و آن کلاهبرداری برخی افراد سود جو است.
به عنوان مثال برخی افراد برای شرکت خود و یا برای فروش کالای خود در آگهی‌ها اقدام به درج یکی از این شماره‌های هوشمند کرده و مشتری از همه جا بی‌خبر پس از تماس با این شماره به ازای هر دقیقه تماس، باید مبلغی چند برابر را بپردازد.
مشکلی که در سر راه این موضوع وجود دارد این است که هنگام برقراری تماس با این شماره‌ها اعلام نمی‌شود که در ازای تماس چه مبلغی باید علاوه بر هزینه مکالمه پرداخت شود.
موضوع وقتی جالب می‌شود که برخی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مانند فروش نرم افزارهای آموزشی تنها راه ارتباطی مشتریان را با این شرکت برای رفع مشکل احتمالی در نرم افزارها را تماس با این شماره‌های هوشمند اعلام کرده‌اند و مشتری بینوا پس از بروز مشکل در نصب نرم افزار باید با این شماره تماس بگیرد و هزینه چند برابر بپردازد.
اگر چه از این مورد به عنوان یک شغل نمی‌شود نام برد اما این روزها به منبع درآمد خوبی برای بسیاری از افراد و مخابرات تبدیل شده است.
گزارش میدانی خبرنگار ما، با مراجعه به شرکت مخابرات و در دست داشتن یک مجوز از صنفی که در حال فعالیت در آن هستید و نیز سایر مدارک مانند کپی شناسنامه و کارت ملی و کد پستی و ارائه یک شماره حساب و پرداخت ده هزار و ۵۰۰ تومان می‌توان یک شماره هوشمند دریافت کرد.
این گزارش می‌افزاید می‌توان یک تا سه خط تلفن ثابت را برای اتصال به این سرویس معرفی کرد و هزینه تماس با این شماره برای مشتریان بین دقیقه‌ای ۱۰۰ تا سه هزار تومان متغیر است که فرد درخواست کننده این سرویس می‌تواند میزان آن را تعیین کند.
نکته قابل توجه این است که اگر در تهران متقاضی دریافت این سرویس باشید تنها ۲۵ درصد از مبلغی که مشتریان برای تماس با این سامانه می‌پردازند به جیب مخابرات می‌رود و ۷۵ درصد آن به فرد درخواست کننده سرویس پرداخت می‌شود و اگر مخابرات امکان برقراری تماس با این سرویس را از کل کشور برای شما فراهم کرده باشد سهم شما از این مبلغ ۷۰ درصد است و سهم مخابرات ۳۰ درصد می‌شود که هر دو ماه یک بار از طرف شرکت مخابرات به شماره حسابی که از طرف متقاضی ارائه شده واریز می‌شود.
این طور که به نظر می‌رسد نبود آگاهی کافی از سوی مشتریان و نیز نظارت نامناسب موجب بروز مشکلات بسیار و پرداخت هزینه‌های اضافی برای مشتریان شده است اما این طور که به نظر می‌رسد این سفره این آن قدر برای مخابرات پرسود بوده که بستن چشم خود بر سودجویان اکتفا کرده است.

خبرگزاری میزان

پیشنهاد میکنیم بخوانید:
پرورش کاکتوس، کسب و کاری تنها با ۳ میلیون تومان!
ذرت مکزیکی کسب و کاری با سرمایه کم و درامد میلیونی !
پرورش زالو شغلی با سرمایه کم و درآمد بالا
تهیه غذای خانگی شغلی پرطرفدار و زودبازده

شاید دوست داشته باشید :
1 نظر
  1. تور کیش می گوید

    ممنون از اطلاعات مفیدتون

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.