شهری از فرش در فردیس

طرح و نقش زیبا همراه با کبفیت و قیمت خوب چیزی است که همه به دنبالش هستند . این روزها ساکنین فردیس برای خرید فرش در فردیس لازم نیست زحمت ترافیک و بعد مسافت را بر خود تحمیل کنند چرا که براحتی می توانند از یکی از معتبرترین فروشگاه های “فرش در کرج” و فردیس ، خریدی با صرفه را تجربه کنند.
فروشگاه فرش نجاتی ، کلکسیونی بزرگ ، از انواع طرح و نقش است . این فروشگاه با بیش از ۲۰۰ نوع فرش ، برای هر سلیقه ای چند پیشنهاد دارد و از این نظر می توان آن را بزرگترین فروشگاه “فرش در فردیس” دانست.

چرا فروشگاه فرش نجاتی اولین انتخاب ساکنین فردیس است ؟

– کیفیت بالا همراه با تنوع کم نظیر طرح و نقش :

فرش های عرضه شده در فروشگاه فرش نجاتی ، از چله پنبه ای  و نخ ۱۰۰ اکرولیک درالون آلمان بافته می شوند که تا ۱۰ سال خیالتان از کیفیت و ثابت بودن رنگ ها آسوده باشد .
اینجا برای هر سلیقه ای ، چندین انتخاب وجود دارد . فرقی نمی کند برای جهیزیه نوعروس باشد یا اتاق کودک یا پذیرایی  ، کارشناسان با تجربه فروشگاه ، طبق نیاز و خواسته شما طرح های مختلف را نشان داده تا بتوانید در بین انواع طرح و رنگ ، بهترین را انتخاب کنید.

شهری از فرش در فردیس

– بهترین بافندگان فرش در فروشگاه فرش نجاتی :

فرش های بی کیفیت و متفرقه  در فروشگاه فرش نجاتی جایی ندارد . اینجا فقط بهترین ها  حضور دارند. فروشگاه فرش نجاتی ، تنها فرش های بافندگان معتبر و شناخته را عرضه می کند :  
مرینوس ترکیه با الیاف طبیعی ، فرش فرهی ، فرش برلیان ، فرش نگین مشهد ، زمرد مشهد ، مشهد اردهال ، اکسیر ، دیبا ، کاخ ، تندیس ماندگار ، کشمیر ، شونهر ، فرش های فانتزی ، زرباف ، دیپلمات و ..  را می توانید در فروشگاه فرش نجاتی ببینید و انتخاب کنید.

– بین چند طرح تردید دارید ؟  پیشنهادی ویژه دارند:

اگر در انتخاب بین چند طرح مردد هستید همه را به منزلتان می فرستند پهن می کنید ، می بینید و با اطمینان از تناسب فرش با دکوراسیون و فضای منزل ، انتخاب می کنید . مابقی فرش ها به فروشگاه برگردانده می شود ! پس با آرامش و فراغ خاطر خرید می کنید.

– فروش اقساطی فرش در فردیس :

در فروشگاه فرش نجاتی امکان خرید با اقساط ۱۰ ماهه فراهم است و علاوه بر این ۱۰% تخفیف ویژه برای خرید نقدی منظور می گردد . حمل نیز رایگان است.

– اندازه سالن یا اتاق ، غیر استاندارد است و نتوانسته اید فرش مناسبی تهیه کنید ؟ در جستجوی طرحی خاص در اندازه ای دلخواه خود هستید ؟

کافیست ابعاد یا مکان مورد نظر را به کارشناسان فروشگاه فرش نجاتی نشان دهید . انواع فرش در طرح ها و اندازه های سفارشی طبق خواسته شما از مستطیل تا مربع ، گرد و حتی اندازه های بسیار بزرگ طی ۲ هفته برای شما بافته شده و در محل تحویل می دهند !

راههای تماس با فروشگاه فرش نجاتی :
آدرس: فردیس – بین فلکه اول و دوم – روبروی بانک ملی
تلفن : ۳۶۵۶۰۳۶۶(۰۲۶)

تهیه و تظیم :مجله روزنو/گروه اقتصاد
پیشنهاد می کنیم بخوانید :
درآمد باورنکردنی چند ده میلیونی با آب و کف !
کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است ؟
هر خانواده ایرانی مصرف کننده محصولات مجتمع فنی تهران
کارت عروسی در سال ۱۳۳۶ این شکلی بود(عکس)

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.