کلاهبرداری در قالب نظرسنجی گوگل درباره تغییر نام خلیج فارس

“خلیج فارس” |حتما شما هر تا بحال از طریق دوستان خود در شبکه های اجتماعی در جریان اعتراض ایران به گوگل  برای استفاده از نام جعلی خلیج عربی قرار گرفته اید و البته گوگل هم اقدام به ترتیب دادن یک نظر سنجی کرده است برای انتخاب نام خلیج فارس !
به محض اطلاع هم چنان به رگ غیرت و میهن پرستی تان بر میخورد که بی معطلی  به سایت مذکور مراجعه کرده که مبادا اعراب در این نظر سنجی پیشی بگیرند !

خلیج فارس

 پشت پرده نظرسنجی گوگل برای انتخاب نام برای خلیج فارس چیست ؟

ابتدا توجه شما را به نمونه یکی از متن هایی که با آب و تاب برای به جوش آوردن غیرت و تحریک احساسات شما و هدایتتان به سایت مورد نظر تهیه شده جلب می کنیم :

خبر فوری فوری حتما بخونید و فروارد کنید
ایران دوباره به شرکت گوگل اعتراض نموده بخاطر اسم خلیج فارس که در نقشه گوگل خلیج عربی ثبت شده است.
برای همین هم شرکت گوگل اعتراض ایران را قبول کرده وگفته راجع به این دو رای گیری اینترنتی انجام میگیره
که رای هر کدام بیشتر شد به اسم همان ثبت میشود. سریع اقدام کنید همین الآن
۹۰درصد کشورهای عربی رای دارند. ۱۰درصد ایرانی ها
اگر همت نکنی اسم خلیج فارس برای همیشه به فراموشی میرود.
وارد سایت شوید سمت راست دو دایره هست روی خلیج فارس کلیک کنید
و بعد بر روی voteکلیک کنید با موفقیت و پیروزی…
اینم آدرس سایت: www.persianorarabiangulf.com
کمتر از یک دقیقه وقتتونو میگیره…لطفاً هر کی ایرانیه اطلاع رسانی کند.

نظرسنجی خلیج فارس

آیا واقعا گوگل برای تغییر نام خلیج فارسی به نام جعلی عربی نظرسنجی میکند؟!

این متن را ما چند روز پیش دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم از اصل ماجرا سردربیاوریم .ابتدا از با سرچ در گوگل و گرفتن هویز ( مشخصات ثبتی دامنه ) از دامنه google.com به مشخصات اصلی گوگل و اطلاعات و ادرس  آن دست پیدا کردیم .( این اطلاعات محرمانه نیست و برای عموم قابل دسترس است) تصویر زیر :

نظرسنجی خلیج فارس

سپس از دامنه ای که به ادعای فرستنده فریب خورده از طرف گوگل برای نظرسنجی درباره نام خلیج فارس راه اندازی شده هویز گرفتیم . مشخصات دامنه (تصویر زیر ) و مقایسه با هویز گوگل نشان میدهد که سایت مذکور نه تنها هیچ ارتباطی با گوگل ندارد بلکه هویت ثبت کننده نیز مخفی است !

خلیج فارساما ما در راهنمای کرج بیکار ننشستیم با مراجعه به آرشیو تغییرات دامنه مشخص شد دامنه از سال ۲۰۱۱ که ثبت شده بطور مرتب برای اجرای نمایش نظر سنجی گوگل مورد استفاده بوده است ! و در نهایت به ثبت کننده دامنه میرسیم GODADDY.COM . این ثبت کننده در واقع یک شرکت ارائه دهنده تبلیغات کلیکی و افزایش رنک است !
باقی ماجرا مشخص است .عده ای که از موج احساسات ایرانیان اطلاع دارند طی اقدامی کثیف با راه اندازی نمایشی مضحک با تهییج احساسات ایرانیان ، از سیل کلیک های کاربران ساده دل و احساساتی ایرانی ، برای سرویس دهی به مشتریان و کسب درامد استفاده کنند!
پشت پرده نظرسنجی خلیج فارس

نکته آخر :
لازم است یادآور شویم که گوگل یا هر شرکت و فردی که خدماتی ارائه میدهد اقداماتش در جهت کسب منافع خود و در راستای منافع ملی کشور مطبوعش است و هیچ کشوری یا شرکتی منافع بین المللی خود را از طریق نظرسنجی تعریف نمیکند !
بنابراین دفعه بعد به جای آنکه اجازه دهید احساس پاک و ایران دوستی تان بازیچه دست افرادی فرصت طلب شود این پیام را نادیده بگیرید و برای سازندگی کشور تلاش کنید .مشکل آن چند جزیره هم با پول و تحریک پدران اجاره ای شان حل نخواهد شد .
اختصاصی مجله روزنو /گروه علمی/ بازنشر با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است .
این مطالب را از دست ندهید:
چلوکباب با قیمت شگفت انگیز!(عکس)
اصفهان ۱۳۳۷ از دریچه دوربین عکاس آمریکایی(عکس)
تصاویری خیره کننده از طبیعت شگفت انگیز ژاپن
پرورش زالو شغلی با سرمایه کم و درآمد بالا
۶ خاصیت شگفت انگیز موز که باید به خاطرش موز بخورید

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.