وقتی بستنی شخصیت شما را فاش می کند!

بستنی از مهمترین خوراکی های تابستان است که در طعم ها و رنگ های مختلف تهیه می شود و معمولا هر فردی به طعم و نوع خاصی علاقه دارد . اما تا حال فکر کرده اید دلیل این علاقه چیست ؟یک تیم تحقیقاتی در بخش عصب شناسی مؤسسه تحقیقات بویایی، چشایی در شیکاگوی آمریکا به نتایج قابل توجهی درباره رابطه بین ویژگی های شخصیتی افراد و طعم بستنی دلخواه آن ها یافته اند. این تحقیقات نشان می دهد که ارتباط تنگاتنگی بین شخصیت افراد و طعم بستنی مورد علاقه آنها وجود دارد.

بین نوع بستنی و شخصیت شما ارتباط وجود دارد :

بستنی کره بادام زمینی و  نسکافه ای

بستنی کره بادام زمینی
اگر طعم بستنی مورد علاقه شما کره بادامم زمینی یا نسکافه ای است باید گفت که شما یک کارمند ایده آل و نمونه برای شرکت خود هستید. انسانی با وجدان که به حق و حقوق سایر همکاران خود احترام می گذارید و بین خوبی و بدی و درستی و نادرستی کارها تمییز و تفاوت قائل می شوید. شما برای پیشبرد کارهایتان به حمایت و تشویق دوستان و آشنایان خود احتیاج دارید.

بستنی شکلاتی

بستنی شکلاتی
اگر از طرفداران بستنی شکلاتی هستید ، شما فردی اهل عمل هستید. کمتر سخن می گویید و بیشتر در عمل توانایی هایتان را نشان می دهید. اهل رقابت و مبارزه اید. کارهای سخت را با روی گشاده انجام می دهید. افرادی که بستنی با طعم شکلاتی را دوست دارند از نظر اجتماعی مانند ستاره ای در میان سایرین می درخشند؛ البته خود آنها هم دوست دارند که مرکز توجه باشند و زندگی معمولی و به دور از هیجان را  اصلا دوست ندارند.

بستنی توت فرنگی

بستنی توت فرنگی
اگر بستنی توت فرنگی را انتخاب می کنید آدم منطقی هستید.قبل از انجام  هر کاری عواقب آن را سبک سنگین می کنید ،کمی خجالتی و محافظه کار هم هستید.عشق در نگاه اول برای شما بی معنا است زیرا شما هیچوقت وارد رابطه ای که از سرانجام آن به طور کامل آگاه نیستید نخواهید شد.

بستنی با طعم قوه

بستنی با طعم قوه
آن ها زندگی را با همه فراز و نشیب هایش وبا همه تلخی ها و شیرینی هایش دوست دارند. پر از شور و عاطفه اند.خود را پایبند به بایدهای قراردادی وخود ساخته خودشان می دانند. هنوز یک پروژه را به پایان نرسانده دیگری را آغاز می کنند و تا حدودی افرادی ماجراجو  هستند.

بستنی وانیلی

بستنی وانیلی

افرادی که بستنی وانیلی دوست دارند حدس و گمان را بر منطق ترجیح می دهند ،اهداف بلندی دارند  و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و همیشه روابط عاطفی و رومانتیک عمیقی را تجربه می کنند.

بستنی موزی

بستنی موزی

آدم هایی که بستنی موزی دوست دارند همه چیز را آسان می گیرند. از نظر آنها هیچ موضوع  سخت و پیچیده ای وجود ندارد که نتوان آن را حل کرد.سخاوتمند،صادق، دلسوز و مهربان هستند.

شیر بستنی

شیر بستنی
اگر شیر بستنی را ترجیح می دهید شما یک انسان منظم هستید.یک انسان کمال گرا و با هوش که به جزئیات بسیار اهمیت می دهد. شما هم رقابت را دوست دارید ودر هنگام مشاهده بازی های ورزشی کمی دچار تنش های عصبی و اضطراب می گردید با این حال هیچوقت از رقابت خسته نمی شوید و همواره به دنبال پیروز شدن هستید.

منبع:تابناک با تو

پیشنهاد می کنیم :
روش های ساده تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی(فیلم)
پرورش کاکتوس، کسب و کاری تنها با ۳ میلیون تومان!
نکاتی برای استفاده و نگهداری صحیح کفش
چه مدل موی مردانه برای صورت و چهره شما مناسب است؟

 

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.