چای سبز و تاثیر آن در سلامت پوست و مو

نوشیدن چای سبز فواید زیادی برای سلامتی دارد. مانند بسیاری از میوه ها و سبزیجات که تأثیر آنها روی پوست و مو ثابت شده است ، چای سبز هم یکی دیگر از خوراکی هایی است که برای زیبایی پوست، طراوت و شادابی پوست تأثیر داشته و همچنین با داشتن آنتی اکسیدانها ، از چای سیاه سالمتر بوده و از چین و چروکهای زود رس جلوگیری می کند.

تاثیر چای سبز بر سلامت پوست و مو :

چای سبز دارای کاتچین که باعث سلامت دندان و لثه می باشد و پلی فنول های مختلف است و خاصیتی آنتی اکسیدانی دارند. اثر کاهش ابتلا به سرطانهای گوناگون در آنها  مطالعه و دیده شده است. چای سبز پوست را جوان نگه میدارد. در زندگی های روزمره و پر استرس که به انسانها تحمیل می شود نوشیدن یک فنجان چای سبز گرم بخاط آنتی اکسیدانهای فراوانی که دارد از پوست محافظت کرده و حفظ سلامتی و شادابی سلولهای بدن را بر عهده دارند که باعث به عقب انداختن روند پیر شدن سلولها می شوند.

تاثیر چای سبز ,چای سبز بر پوست
چای سبز

برای زیبایی و زیبا ماندن پوست چای سبز را در یک فنجان آب جوش دم کرده و میل نمایید. نوشیدن چای سبز از انتفال قند در میکر و ارگانیسم های چربی جلوگیری کرده و کلسترول خود را کاهش می دهد و باعص افزایش متابولیسم بدن می شود و باعث کم شدن وزن بدن می گردد.

گرداوری : فاطمه عبدالصالحی ( ماهدیس)

شاید دوست داشته باشید :
1 نظر
  1. sara می گوید

    خیلی مطلب خوبی بود .

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.