چرا یادگیری زبان های خارجی برای موفقیت مالی و اجتماعی لازم است ؟

یادگیری زبان های خارجی بی تردید در موفقیت تحصیلی و شغلی افراد در آینده نقش بسزایی دارد.
یادگیری زبان بین المللی برای هر فردی که می خواهد در آینده موفق باشد و به راحتی از اخرین دستاوردهای علمی استفاده کند، لازم و ضروری است. البته این نگاهی سطحی به فراگیری زبان است. زبان انگلیسی به عنوان یکی از درس های اجباری آموزشی دوران مدرسه، اگرچه زمینه ساز یادگیری مکالمات سطحی دانش آموز می شود اما شرکت در کلاس های آموزشگاه های زبان با ایجاد انگیزه و علاقه، روند یادگیری را تسریع می بخشد.
در تحصیلات دانشگاهی چه در رشته های زبان و چه در رشته های دیگر ، شما ناگزیر به استفاده از پژوهش ها و کتاب های انگلیسی خواهید بود.حتی اگر یک پژوهشگر موفق در رشته خود باشید؛ بدون تسلط بر زبان نمی توانید به خواسته های خود برسید و فرد مطرحی در جامعه شوید.

یادگیری زبان های خارجی

می خواهید در خارج از کشور ادامه تحصیل بدهید ؟

آیا بدون یادگیری زبان های خارجی و توانایی بکارگیری زبان می توانید موفق شوید. به طور حتم برای ارتباط با افراد و موفقیت در تحصیل و حتی شاغل شدن در خارج از کشور نیاز به تسلط بر زبان خواهید داشت.ضمن آنکه شما در فرایند یادگیری زبان با فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای بیگانه آشنا می شوید و با اعتماد به نفس بیشتری می توانید با مردم آن کشورها ارتباط برقرار کنید.

یادگیری زبان های خارجی می تواند راهی برای کسب درآمد نیز باشد:

تدریس زبان یکی از راه های متداول است که به صورت خصوصی در منزل و یا به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاه ها، مدارس غیرانتفاعی و … انجام می شود. هم چنین مترجمی زبان به عنوان یک منبع درآمد خوب، به خصوص برای آن دسته از بانوانی که تمایل به شاغل بودن در خارج از منزل ندارند، به شمار می رود.
در ایران نیز در مصاحبات شغلی بسیاری از سازمان ها و نهادها، از تسلط شما بر مهارت های چهارگانه ی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب سؤال می شود. به طور قطع، تسلط شما بر زبان و توانایی بکارگیری آن در رزومه ی کاری شما منحصر بفرد و قابل توجه خواهد بود. هم چنین بسیاری از نهادها برای پیشبرد اهدافشان، ناگزیر به برقراری ارتباط با کشورهای بیگانه هستند و به افرادی نیاز دارند که به راحتی بتوانند کارهای بین المللی آن ها را پیش ببرند.
تهیه و تنظیم : آموزشگاه زبان آراکس : شعبه فردیس: ۳۶۵۰۰۱۰۴ – ۰۲۶ شعبه مارلیک : ۶۵۱۶۳۹۹۹ – ۰۲۱
بیشتر بخوانید:
تاثیر آموزش موسیقی به کودک از زبان والدین
آموزشگاه زبان آراکس:آموزشگاه زبان انگلیسی در فردیس

شاید دوست داشته باشید :
بدون نظر
  1. مدیر سایت می گوید

    Visitor Rating: 2 Stars

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.