۱۲ روش برای افزایش اعضاء کانال تلگرام

در مطلب قبل به دلایل از رونق افتادن کانال های تلگرام و خروج اعضاء از کانال پرداختیم . در این مطلب نکات دیگری عنوان می شود که رعایت آنها منجر به افزایش اعضاء کانال تلگرام شما می شود.

نکاتی  برای ساخت کانال تگرام جذاب و افزایش اعضاء کانال تلگرام

۱- به حق انتخاب افراد احترام بگذارید . یکی از رایج ترین و بدترین اشتهاهات  در ساخت گروه یا کانال تلگرام این است که به لیست تماس خود مراجعه کرده و آنها را بدون اجازه و به اجبار در کانال خود عضو کنیم ! این رفتار با نادیده گرفتن حقوق بدیهی دوستان و مشتریان شما از همان ابتدا حس ناخوشایندی در این افراد بوجود می آورد که در نهایت به خروج یا بی تفاوتی انها منجر می گردد.
۲- ترفندها و روش های رباتیک افزایش اعضاء کانال تلگرام  فریبی بیش نیست . یک کانال موفق ، تنها زمانی می تواند به درستی به اهداف خود برسد که مخاطبانش با اختیار و آگاهی و علاقه ، شما را انتخاب کنند .
۳-  در پیامهای خود به جای متن های طولانی از متن های کوتاه و ترجیحا عکس نوشته استفاده کنید . عکس نوشته ها ۷۰% بیش از متن ها مورد توجه قرار می گیرند .

افزایش اعضاء کانال تلگرام
۴-  با تهیه مطالب و تصاویر اختصاصی ، کانال تگرام را به روز و متفاوت نگه دارید و از کپی و تکرار مطالب سایر کانالها تا حد امکان خود داری کنید . مطالب تکراری جذابیت خود را از دست داده اند .
۵-  برای فعالیت کانال ، ساعات مشخصی اختصاص دهید و به تناسب شغل و موقعیت اعضاء کانال تلگرام در ساعاتی پیام ارسال کنید که بیشتر امکان دیده شدن را دارد . همچنین از ارسال در ساعات استراحت افراد بپرهیزید. 
۶- از ارسالهای پی در پی و بیش از حد خود داری کنید . اینکار موجب کلافه شدن اعضاء و خروج اعضاء کانال تلگرام می شود.
۷- در بین ارسالهای کاری از موضوعات جذاب خبری یا تفریحی نیز بهره ببرید و صرفا یک سخنگوی خشک و بی روح نباشید .
۸- کانال تلگرام خود را در کانال هایی که زمینه فعالیتی نزدیک یا مشابه به شما دارند معرفی و تبلیغ کنید و از تبلیغ در کانالهای بی ربط بپرهیزید.
۹- لینک کانال تلگرام خود را در سایت خود قرار دهید و از بازدیدکنندگان برای عضویت در کانال دعوت کنید .
۱۰- سعی کنید مطالب ارسالی به کانال از مطالب وبسایت متفاوت باشد .
۱۱- از پیشنهاد های تخفیفی یا محصول و خدماتی که برای اعضاء کانال است برای تشویق به عضویت بهره ببرید .
۱۲- به تبلغ در فضای مجازی اکتفا نکنید . ادرس کانال تگرام خود را در کارت ویزیت درج کرده و با شرکت در مراسم و حضور بین افراد علاقمند کانال خود را معرفی کنید .
در انتها توجه شما را به این نکته جلب میکنیم که تلگرام و امکاناتش صرفا یک ابزار بوده و ادامه فعالیت آن در ایران در ابهام قرار دارد . پس همه تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید !
مطلب اختصاصی مجله روزنو /تحریریه / بازنشر با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است .

پیشنهاد می کنیم بخوانید :
۱۰ نکته جالب درباره تلگرام که نمی دانید!
چرا کانال های تلگرام از رونق افتاده اند ؟!
پارک اتومات BMW سری هفت بدون راننده (کلیپ)
همراه با خانواده کیمیا علیزاده (تصاویر)

شاید دوست داشته باشید :

نظر شما چیست ؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.