بهترین برگر کرج | چاربرگر ،به امتحانش می ارزد

برگرها برای همه ما آشنا هستند . غذایی سریع ، که اگر خوبش را انتخاب کنید علاوه بر رفع گرسنگی طعمش را هم فراموش نمی کنید . تور شکم گردی ما امروز به چار برگر رسیده است .
برای اشنایی با محصولات و کیفیت چاربرگر ، با ما همراه باشید.

دکوراسیون و فضای داخلی :

در بدو ورود محوطه کوچکی که با شن پوشیده شده . چند صندلی و گلدان و در نهایت چند پله که به سالن می رسد . فضای سالن شامل صندلی های چوبی ، گلدان ، و قاب های زیباست که با نورپردازی مناسب ، رویهمرفته ، محیطی دوستانه و راحت را بوجود آورده که برای هر سن و سالی جذابیت خاص خود را دارد.

نمای ورودی چاربرگر
نمای ورودی
نمایی از فضای داخلی چاربرگر
نمایی از فضای داخلی چاربرگر

منو و پذیرایی  :

در لیست منوی چاربرگر ، انواع برگر ، سالاد ، و نوشیدنی ها را می توان دید . من چاربرگر ، سیب زمینی و سالاد سزار سفارش دادم .
ابتدا درباره سیب زمینی نکته ای که نظرم را جلب می کند اینکه برخلاف خیلی از فست فودها که سیب زمینی را ۴ تکه کرده و سرخ می کنند ( که البته فقط له و خمیری میشود نه سرخ ) در چاربرگر سیب زمینی ها خلال شده و مغز پخت هستند . همینطور سیب زمینی با چند ادویه معطر ، طعم دار شده بطوری که هر بار طعمی جدید حس می شود . طبیعتا سفارش سیب زمینی برای انتظار و پیش غذا ، حس خوبی دارد . من این سیب زمینی را پسندیدم و توصیه می کنم امتحانش کنید.

منوی غذا در چاربرگر
نمونه سرو در چاربرگر

اما چاربرگر :

چاربرگر ترکیبی است از ۱۵۰ گرم گوشت خالص ، پنیر ورقه ای ، پنیر گودا ، بیکن ۹۷% ، قارچ ، پنیر چدار طبیعی و سس مخصوص .
همانطور که در عکس پیداست شکل سرو و پذیرایی در چاربرگر ، نشاندهنده دقت و اهمیت به ظاهر و چشم نوازی غذاست . نان و محتوی آن بدون له شدگی کنار هم هستند و در حال دعوت به خوردن .
طعم چاربرگر ، طعم خاص برگری است که بصورت خانگی با گوشت ، بصورت روزانه تهیه میشود . طعم و حجم برگر کاملا مناسب است .
سالاد سزار ، از مواد تازه ، در مواد اثری از ماندگی نیست . از نظر حجم به نظر کمتر از بقیه است ولی همچنان برای دو نفر کافی است و از طرفی خود برگر ، نسبتا تپل و بزرگتر از بقیه برگرهاست . پس این به آن در !

چاربرگر کرج
اینهم چاربرگر سفارش داده شده
قیمت ها :

 قیمت ها از ۱۲۵۰۰ تومان شروع می شود . ساعت کاری ۱۱ صبح الی ۲۳ شب است که ظرفیت پذیرایی از ۳۶ نفر فراهم شده است . قیمت ها در مقایسه با بقیه برگرهای همرده در کرج مناسب است بلکه هم بهتر . اینجا بهرحال فضای نشستن و صرف غذا ، برتری های خود را دارد .

چاربرگر کجاست ؟

چاربرگر کرج در ابتدای سوم غربی خیابان اصلی گوهردشت قرار داد . با تاکسی یا وسیله شخصی ، سر راست و خوش ادرس است .

جمعبندی :

چاربرگر جایی که است که احساس آرامش کردم . محیط ، شاداب و دوستانه است . رفتار پرسنل ، کیفیت و قیمت راضی کننده است . اگر همه موارد بالا را از کیفیت ، قیمت ، محیط ، سهولت دسترسی و… را در نظر بگیریم اینجا ارزش دوباره رفتن دارد.

اگر به این برگر مراجعه کردید تجربیات و تصاویر خود را برای ما بفرستید .
مطلب اختصاصی – بازنشر بدون ذکر نام و لینک به منبع ممنوع است .

برای تهیه گزارش از رستوران یا فست فود شما ، کافی است با شماره ۰۹۱۰۸۴۸۶۲۷۲ تماس بگیرید.

 

Tag

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن