۵ راه برای آنکه همیشه عاشق همسرتان باشید

عاشق شدن کاری راحت و تجربه ای هیجان انگیز است، اما ماندن در عشق کاری چالش برانگیز و سخت است. عشق بخشی از واقعیت های زندگی است . بنابراین همیشه پر از فراز و نشیب است. لحظات شادی به لحظات ناامیدی تغییر می کنند. وظیفه شما این است که این لحظات را با شریک زندگی خود بدون هیچ رنجش و سوءتفاهمی بگذرانید .
محققان معتقدند ، فعالیت عصبی افرادی که به مدت طولانی عاشق بوده اند، شباهت زیادی با فعالیت عصبی افرادی دارد که تازه عاشق شده اند. بنابراین، عشق رمانتیک ، می تواند در یک رابطه طولانی مدت حفظ شود و شما باید فقط راه چگونگی انجام آن را پیدا کنید.

عشق پایدار
راهکارهایی برای عشق جاودانه

پنج نکته برای پایدار ماندن عشق :

۱ – قدردانی و احترام

نقطه کانونی در اینجا این است که شما باید نیازهای عاطفی یکدیگر را برآورده کنید، تا در رابطه خود ، احساس ارامش کنید. روی عیبها تمرکز نکنید و برای بخشیدن دنبال دلیل نباشید. فقط نشان دهید که اولویت یکدیگر هستید و واقعا از طریق اعمال، نه تنها کلمات او را مورد توجه قرار می دهید .
رفتار و کارهای شوهرتان را شایسته و مناسب بدانید و فرض کنید او تنها مرد جهان است. همچنین، شوهر باید همسر خود را پرورش دهد و فراموش نکند که او را با صبحانه در رختخواب، مناسبت های غیر منتظره و دسته گل های معطر هیجان زده کند. توجه داشته باشید بابت کوچکترین کارهایی که برای یکدیگر انجام می دهید قدردانی کنید. همیشه برای یکدیگر شگفتی بیافرینید و به یاد داشته باشید که اگر میخواهید با شما مثل یک ملکه رفتار شود، با شوهرتان مثل یک پادشاه رفتار کنید.

۲ – ارتباط برقرار کردن، گوش دادن و تفاهم

در مورد کارها و فعالیت های خود ،پرشور باشید . با هیجان در موردشان حرف بزنید . سوء تفاهم ها اجتناب ناپذیرند. باید یاد بگیرید چگونه به آرامی واکنش نشان دهید و هرگز حمله کلامی را شروع نکنید. توهین ها روابط را خرد می کنند و پس از آن بازگرداندن درک و احترام سخت خواهد بود. برای حفظ یک رابطه خوب ، شما نباید فقط به همسرتان گوش کنید، بلکه باید آنچه را که می شنوید درک کنید و در نظر بگیرید. حرفهایش را قطع نکنید، به یاد داشته باشید که هر کس حق دارد که نظر خود را داشته باشد و لزوما نباید با شما همخوانی داشته باشد. هر بار که با مشکل مواجه شدید، به راه حلی که برای هردو نفر شما مناسب است ، برسید، خودخواهی را کنار بگذارید. تعادل در یک رابطه مهمتر از احساسات شما است. اگر به احساسات یکدیگر صدمه زدید ، رابطه را در اسرع وقت اصلاح کنید و اجازه ندهید خشم دیوار تلخی بین شما ایجاد کنید.

۳ –  زمان هایی برای با هم بود اختصاص دهید

گرانترین چیزی که می توانید به فرد دیگری بدهید وقت شماست. همیشه زمانی برای دو نفر، بگذارید که بتوانید از مشکلات درو شوید و به خود بپردازید . تعطیلات را با تصمیم گیری های مناسب برای بیرون رفتن بگذرانید . می توانید یک تقویم خاص با ایده های مختلف روزانه برای هرماه سال داشته باشید . علاوه بر این، هر زمانی که با هم هستید، در مورد مشکلات یا کار بحث نکنید ، در مورد چیزهایی صحبت کنید که برای شما باعث تمدد اعصاب و آرامش می آورد .

۴ – لبخند بزنید و بخندید

یک لبخند ، می تواند ارتباط شما را عمیق تر کند . برای اینکه بخندید و شاد بمانید نیاز به احساسات واضح و روشنی دارید . خنده ، مواد شیمیایی برای شادی را ازاد میکند و استرس و تنش ها را به اسانی کاهش می دهد . بنابراین می تواند یک درمان برای خستگی، یکنواختی و تفکر منفی باشد .
جفری هال از دانشگاه کانزاس تحقیقاتی انجام داده است که نشان می دهد که خندیدن با همدیگر می تواند نشانه این باشد که شما در مسیر عشق ماندگار هستید. بنابراین، تا جایی که ممکن است برای ماندگاری عشق تان با هم بخندید.

۵ – کنجکاو و صریح باشید

هنگامی که احساس یکنواختی می کنید ،این شما هستید که به زندگی خود تازگی می دهید، رابطه شما روشن تر می شود. شما باید جهان، خودتان و دیگران را کشف کنید تا ارتباطات جدید را به ارمغان بیاورد. کارهایی را انجام دهید که قبلا انجام نداده اید، با افراد جدید آشنا شوید، خلاق باشید! از این رو، عشق تان پایدار می ماند .
اگر، به همسر خود احترام بگذارید و از او قدردانی کنید. نوشتن پیام های دوستت دارم و با هم خندیدن سخت نیست اینگونه شما یک پیوند ویژه ایجاد می کنید که سالها پایدار می ماند.
اختصاصی مجله روزنو –  بازنشر فقط با ذکر نام و لینک به منبع ، مجاز است .

 

Tag

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن