در فست فود بشکه طلایی از صورتحساب نترسید! | فست فود های کرج

فست فود های کرج در همه جا به چشم میخورند ولی بعضی خیابانها و محله ها بیشتر . تا جایی محله ها به راسته خوراکی تبدیل شدن . امروز به عظیمیه کرج میرم ، برای تست و گزارش از فست فود بشکه طلایی .
پیدا کردن فست فود بشکه طلایی ، کار سختی نیست . بر خیابون بودن و مجاورت با پارک باعش شده بیشتر دیده بشه . سوای موقعیت ، اسم غیر معمول و لوگوش که بشکه طلایی است جلب توجه میکنه . جالبه که داخل فست فود هم پیشخوان مدیریت ، به شکل یه بشکه بزرگه !

فست فود بشکه طلایی
نمای بیرونی فست فود بشکه طلایی

داخل فست فود ، میزها ، تنگ هم چیده شدن . فضای داخلی بشکه طلایی ، بزرگ نیست و کاملا پر ، چیده شده . آشپزخونه در طبقه زیرین قرار گرفته و طبقه همکف تماما به پذیرایی اختصاص پیدا کرده. در مجموع حدود ۶۰ نفر میتونن اینجا با هم حضور داشته باشند .

نمای داخل فست فود بشکه طلایی
نمایی از داخل فست فود بشکه طلایی

اگه بچه همراه داشته باشید تعدادی وسایل بازی و سرگرم کننده ، در دسترستون هست که تا موقع آماده شدن غذا ، بچه ها مشغول باشن و بیقراری نکنن .

منوی و پذیرایی در فست فود بشکه طلایی :

منوی فست فود بشکه طلایی ، دو بخشه : یکی بخش مخصوص که خیلی پرطرفداره و خاص بشکه طلایی با قیمتهای خوب و بخش دوم شامل انواع پیتزاها ( vip طلایی – اسپیشیال – چیکن لاورز و… ) انواع برگرها (همبرگر فرانسوس – چیزبرگر فرانسوی – مخصوص و… ) ساندویچ ها ( پیشنهاد – بوریتو گوشت – اینچیلادای مرغ و… ) پیش غذاها و نوشیدنی ها .
همونطور که گفتم منوی مخصوص بشه طلایی پر طرفدار از بقیه است . حالا در ادامه می بینید چرا پرطرفداره .
وقت سفارش غذا که برسه من ترجیح میدم نظر مهماندار را بدونم و به پیشنهاد خودشون پیتزا مخصوص طلایی ، ساندویچ پیشنهاد و سیب ز مینی مخصوص همراه با ماء الشعیر سفارش دادم .

فست فود بشکه طلایی
ساندویح پیشنهاد

اولین غذایی که رو میز اومد ساندویچ پیشنهاد بود که اندازه شوکه کننده داره . ساندویچ پیشنهاد یه غوله ! این ساندویچ بزرگ و پرملات برای ۴ نفر کافیه . محتویاتش شامل برگر ، فیله مرغ ، نان تست شده با پنیر ، قارچ و چند نوع پنیر دیگه است که در مجموع طعم خوبی هم به ساندویچ دادن و تجربه جالبیه .

فست فود بشکه طلایی عظیمیه
برشی از ساندویچ

شوک دوم وقتی وارد شد که پیتزا مخصوص طلایی اومد روز میز ! پیتزا طلایی در واقع دو طبقه پیتزا رو هم هست که بصورت پنجره ای برش خورده . ابعاد و ضخامتش تقریبا دو برابر پیتزای معمولیه خیلی هم پر ملات .
۴ تیکه از این پیتزا برای سیر شدن هر نفر کافیه . ضمنا باید در خوردن چریکی عمل کنید و سریع بزنید به بدن که از دهن نیفته . این پیتزا برای ۴ نفر جوابگوست .

فست فود بشکه کرج
پیتزا مخصوص

و در نهایت سیب زمینی مخصوص . راستش اول فکر کردم اشتباه آوردن . چشمم دنبال سیب زمینی سرخ شده بود . این سیب زمینی مخصوص بیشتر به پیتزا نردیکه . یه لایه سیب زمینی سرخ شده که روش با پنیر و قارچ و… پر شده . سیب زمینی مخصوص بره ۱ نفر کافیه .

فست فود بشکه طلایی کرج
سفارش غذا در فست فود بشکه طلایی

جمع غذاهای روی میز برای ۹ نفر کافیه . البته نه تا اون حد که تا خرخره پر کرد ولی همچین سیر و راضی از بشکه طلایی میایید بیرون .

بخورید و بیاشامید و از صورتحساب نترسید !

یکی از مسایلی که رفتن به رستوران ها و فست فود را محدود میکنه ، قیمتهاست . هرچه تعداد بیشتر باشه ، این هیولا ترسناکتر میشه . برای همین رستوران رفتن معمولا برنامه و براورد نیاز داره .
مهمترین ویژگی فست فود بشکه طلایی به نظرم قیمتهای مناسبشه . برای مثال اگه شما در یه فست فود مشابه برای هر نفر ۲۰ هزار خرج کنید در فست بود بشکه این رقم ۱۵ هزار یا کمتره .
واضح تر بگم در این تاریخ ، جمع صورتحساب ما ۷۰ هزار تومن شد ( بدون نوشیدنی ) درحالیکه غذاها برای ۹ نفر ، کافی بود . حتی ۷ نفر حساب کنید رقم پرداختی ، مناسب و به صرفه است .
بنابراین فست بود بشکه طلایی ، جاییه که میشه با هزینه مناسب بصورت خانوادگی یا دوستانه حضور پیدا کرد و بدون نگرانی از قیمت ، از خودتون پذیرایی کنید .
منوی بشکه طلایی ، قیمت داره و ببینید متوجه میشید در منطقه عظیمیه این قیمتها ، از متوسط پایین تره .

فست فود بشکه طلایی کجاست ؟

ابتدا لازم بدونید فست فود بشکه طلایی فقط ۱ شعبه داره و اونم همینه که می بینید . بشکه طلایی از یازده و نیم ظهر تا دوازده شب بازه و سرویس میده .
آدرس : کرج – عظیمیه – روبروی پارک ایران زمین – نبش کوچه مریم .

اختصاصی مجله روزنو – بازنشر فقط با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است.

 

Tag

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن