رستوران آریامن ،حس خوب غذای اصیل ایرانی/ بهترین رستورانهای کرج

رستوران هر چی باشه باید با بقیه متفاوت باشه تا دوباره و چند باره بهش سر بزنی . درسته غذای خوب مهمه ولی وقتی غذای خوب در فضایی متفاوت میل بشه لذتشو بیشتر احساس میکنی. امروز باز به رستورانی گیلانی آریامن ممیریم . ظاهرا اتفاقاتی افتاده !

رستوران آریامن ، غذای اصیل ایرانی

مدت زیادی از دفعه اولی که به رستوران گیلانی آریامن اومدم نگذشته ( گزارششو اینجا بخونید ) که خوشبختانه فرصتی پیش اومد با باز تجربه خوب رستورانگردی در کرج تکرار بشه . در این مدت که به فست فودها و رستورانهای جدیدی میرفتم و با مردم صحبت میشد ، خوشبختانه اکثریت افراد ، رضایت داشتند و معلوم شد دفعه قبل تصادفا پذیرایی خوب نبوده بلکه مساله ای عادیه .

رستوران آریامن بهترین حسنش منوی متفاوتیه که اجازه میده از طعم ها و غذاهای تکراری خلاص بشی و روح و روانتو با عطر و طعم غذای گیلانی نوازش بدی . منوی متنوع و متفاوت ، پرسنل خوش برخورد و مدیریت خوش خلق این رستوران دلایل خوبی برای اومدن به رستوران گیلانی آریامن محسوب میشن . اما این بار اتفاق تازه ای افتاده که دوست داشتم باز به این رستوران بیام .

رستوران آریامن ، پذیرایی متفاوت

در تمام مدتی که در رستوران هستید موسیقی محلی گیلانی پخش میشه . چون گیلک نیستم معنیشو متوجه نمیشم ولی شادی نوا ، کاملا مشخصه و در شرایطی که این نوع موسیقی کمتر از رسانه ها پخش میشه ، شنیدنش تازگی داره . وقتی مدیر رستوران گیلانی باشه ، مواد اولیه از گیلان بیاد ، منوی غذا ، گیلانی باشه ، چی کم داره بجز مهماندار گیلانی ؟!

رستوران آریامن کرج
لباس محلی گیلان در رستوران آریامن

لباس های محلی گیلان که به تازگی در رستوران آریامن پوشیده میشه  ، برگرفته از طبیعت شاداب و سرسبز گیلانه . رنگهای زنده و شاد ، برای ساکنان شهری که با دود و ترافیک و سیاهی ، صبح را شب می کنند حس شادی نمیده ؟!

مرغ شکم پر ، طعم خوش شمال

اگه مثل من دوست دارید غذاهای جدید ، تجربه کنید بهتره اصلا سراغ منو نرید ، از مهماندار بپرسید چی خوبه ؟ . منم همین کارو کردم و چون دفعه قبل سینی دونفره را تست کردم که بسیار لذید بود این بار نوبت مرغ شکم پر شد. بنابراین شمارش معکوس برای اومدن رو میز شروع شد . این شمارش معکوس ، عین زنگ ریاضی ، هر لحظه ش سالی طولی میکشه ! تو این فاصله حدس بزنید مرغ شکم پر چیه ؟!

رستوران آریامن
سفارش غذا در رستوران آریامن

این میز پربرکت شامل مرغ شکم پر ، باقلاقاتق و ترشی تره است . با برنج و مخلفات . درباره مرغ شکم پر اگه مثل من فکر می کردید مرغی که شکمش با پیاز و گوجه و فلفل سبز پر شده و رفته تو فر اشتباه فکر کردید . این مرغ هم پخته شده و هم سرخ شده . شکمش هم بطور عمده با سبزیجات مطعر محلی پر شده . مزه خاص و ترش و شیرینی داره که بعیده قبلا تجربه کرده باشید . تقریبا شبیه هیچ مزه ای نیست فقط خوشمزه است و جای شما خالی با برنج زدم به بدن .

رستوران آریامن - مرغ شکم پر
مرغ شکم پر

باقلاقاتق اگه نخورده باشید حتما اسمشو زیاد شنیدید با ماهی شور دودی و ترشی تره هم یکی یکی رفتن به مسلخ . درباره طعم اینا براتون بگم که هیچکدومشون طعمشون شبیه هم نیست . فقط باید بخوری و لذتشو ببری.

رستوران آریامن,باقلاقاتق
باقلاقاتق در رستوران گیلانی آریامن
آدرس رستوران گیلانی آریامن کجاست ؟

وقتی تصمیم میگیرید به یکی از بهترین رستورانهای کرج برید ، فقط کافیه  پارک معروف خانواده را بلد باشد . در ضلع غربی این پارک و خیابون مجاور یه رستوران دنج می بینی بنام رستوران گیلانی آریامن .
تلفن : ۳۴۴۹۱۲۰۰ ( کد کرج ۰۲۶)

آدرس رستوران آریامنگزارش اختصاصی مجله روزنو (Ruzeno.com). بازنشر فقط با ذکر نام و لینک به منبع ، مجاز است .

Tag

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن