کافه ارگان ،پاتوق هنرمندان و هنردوستان | کافه های تهران

خیابون نوفل لوشانو را حتما می شناسید . یکی از قدیمی ترین خیابونای تهران که از زمان قاجار ، محل سکونت دیپلمات های ایرانی و خارجی بوده و هنوزم تعدادی از مهمترین سفارتها در این خیابونه . اون زمونا این منطقه از محله های اعیان نشین تهران بوده ، بر خلاف الان که تقریبا مرکز تهران شده.
نوفل لوشاتو کماکان بافتش قدیمیه و خونه های زیادی با معماری و حال و هوای فیلم های تاریخی در این خیابون هنوز سرپاست .

کافه ارگان واقع در تماشاخانه ارغنون
نمای ورودی تماشاخانه ارغنون و کافه ارگان

یکی از این ساختمون های قدیمی ، به نام تماشاخانه ارغنون شناخته میشه و کافه ارگان در مجاورت تماشاخونه ، یه زوج مناسب هستند که هم روحتون صفایی کنه هم شکمتون .

هم کافه هم تئاتر

امروز اومدم به یکی از کافه های تهران بنام کافه ارگان که محبوب و آشنای جوانان علاقمند به هنر و نمایشه.
از اونجاییکه تماشاخونه هر روز تئاتر و نمایش برگزار میشه کافه ارگان هم شده باتوق هنرمندان و سلبریتی ها و جوانان اهل تئاتر و نمایش .

کافه ارگان
کافه های تهران – کافه ارگان

کلا بخوام بگم اینجا جنس افرادی که میان و میرن با بقیه کافه ها متفاوته . خود کافه هم ساختمونی قدیمی است که پله میخوره و میره پایین و کاملا تداعی کننده حال و هوای کافه ها در سریالهایی مثل شهرزاد و هزاردستانه .

از اینا که بگذریم ، منو شامل انواع نوشیدنی های رایج گرم و سرد ، کیک و دسر ، میان وعده است با قیمتهای مناسب . مثلا املت ایرانی هشت تومن .

پذیرایی در کافه ارگان
پذیرایی در کافه ارگان

غیر از فضای داخلی ، کافه ارگان ، توی محوطه دو قسمت باز تدارک دیده که جون میده برای بهار که با دوستان بشینید و لذتشو ببرید . کافه ارگان در مجموع ،حدودا ۱۲۰ نفر ظرفیت داره و ۸ تا ۱۲ شب میتونید رو پذیراییش حساب کنید.

کافه ارگان کجاست ؟

 اگر از سمت ولیعصر بیایید بعد از چهارراه امیر اکرم کوچه زیبا . کروکیشو میزارم که بتونید محدوده رو ببینید .
تلفن : ۶۶۴۸۴۱۸۲ (کدتهران۰۲۱) – ۰۹۳۳۵۵۴۳۴۰۴

آدرس کافه ارگان

گزارش اختصاصی مجله روزنو – بازنشر با ذکر نام و لینک به منبع، مجاز است .
کلیدواژه: کافه های تهران , کافه های تهران قدیم , کافه های تهران , کافه های تهران ولیعصر , کافه های تهران با فضای باز , کافه های تهران روی نقشه , کافه های تهران با قیمت , کافه در خیابان ولیعصر , کافه در تهران , کافه های خوب تهران ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن