۱۰ نکته که مردان جذاب در لباس پوشیدن رعایت می کنند

لباس مردانه  و چگونگی ست کردن آنها باهم تاثیر مستقیمی بر زیبایی شما دارد . اگر تا بحال به آن بی توجه بوده اید با رعایت این نکات ، زیباتر شوید.

۱۰ نکته برای زیباتر شدن ظاهر و لباس آقایان

۱ .  فقط شلوارهایی بپوشید که سایزتان باشد.

یک شلوار با سایز مناسب به طرز باورنکردنی خوب است. شما با آن‌ها احساس راحتی خواهید کرد و همچنین ظاهری جذاب و زیبا خواهید داشت. اما متاسفانه اکثر آقایان وقتی به خرید می‌روند این راز را نمی‌دانند و فکر می‌کنند شلوار‌ای گشاد احساس راحتی به آن‌ها می‌دهد.
راه حل ساده است٬ قوانین را رعایت کنید حتی برای بیرون رفتن عادی٬ اگر نمی‌خواهید غیر رسمی بپوشید کاملا غیر رسمی و راحت باشید ولی اگر قرار بر پوشیدن لباس رسمی است باید تک تک لباس‌ها رسمی باشند
لباس مردانه، مد مردانه،پوشاک مردانه

۲. لباس‌های رسمی و غیر رسمی را با هم نپوشید

یکی از اشتباهات رایج در انتخاب لباس ترکیب کردن لباس‌های راحت و غیر رسمی با لباس‌های رسمی و اداری است. یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات در این شاخه پوشیدن شلوار جین آبی با کفش مشکی براق است. دیگر اشتباه رایج پوشیدن پیراهن رسمی با شلوار جین است که این عدم تطابق‌ها کاملا حس می‌شود.
راه حل ساده است٬ قوانین را رعایت کنید حتی برای بیرون رفتن عادی٬ اگر نی‌خواهید غیر رسمی بپوشید کاملا غیر رسمی و راحت باشید ولی اگر قرار بر پوشیدن لباس رسمی است باید تک تک لباس‌ها رسمی باشند

۳. رنگ کفش را مناسب با لباستان انتخاب کنید
افراد زیادی کفش‌هایی می‌پوشندکه با لباسشان جور نیست. برای کت سورمه‌ای و خاکستری روشن هر دو رنگ قهوه‌ای و مشکی پیشنهاد میشود . برای رنگ زغالی و مشکی٬ کفش مشکی پیشنهادمی‌شود و همچنین برای رنگ قهوه‌ای کفش قهوه‌ای بهترین گزینه است.

۴. کت و ژاکت با سایز مناسب بپوشید
سریع‌ترین راه برای این که در نگاه اول ظاهری ژولیده داشته باشید پوشیدن کت و ژاکت با سایز نامناسب است. اگر کوچک باشد آستین‌ها کوتاه می‌شود٬ شانه‌ها کش می‌آیند و شکم شما بیرون می‌زند. اگر بزرگ باشد شانه‌هایتان آویزان می‌شود و در لباس گُم خواهید شد.

۵. کفش‌ مخصوص اسکیت نپوشید
بسیاری از افراد بالای ۲۵ سال هنوز از این مدل کفش‌ها می‌پوشند. در همه حال حتی زمانی که به دانشگاه می‌روند این کفش‌ها را رها نمی‌کنند. در واقع باید بدانیم که این کفش‌ها ظاهر نامناسبی به پاهایمان می‌دهند و باعث می‌شود  بیش از حد بزرگ به نظر بیایند.
به جای آن یک جفت بوت یا یک کفش مخصوص دویدن نایک یا هر چیز دیگری که به نظرتان خوب می‌آید را امتحان کنید. هرچه زودتر از این کفش‌ها دور شوید٬ سریع‌تر ظاهری بهتر خواهید داشت.

۶. فقط یکی از لباس‌هایتان طرح داشته باشد
این یک قانون مد است که نباید لباس‌ها بیش از حد شلوغ باشند. اما واقعیت این است که تنها یکی از لباس‌هایتان طرح‌دار باشد. اگر پیراهنتان طرح دار است کفش و شلوار و کراوات شما باید ساده باشد و همچنین برای موارد دیگر هم این قانون صادق است

۷. جیب‌هایتان را خالی کنید
زمانی که جیب‌های شما با کیف پول٬ موبایل٬ کلید و چیز‌های دیگر پر باشد٬ ظاهر کت شما را از بین می‌برد و باعث می‌شود از نیمرخ ظاهری نامناسب به خود بگیرید.. برای درست کردن این مشکل فقط ۳۰ ثانیه وقت لازم است٬ جیب‌ها را از این وسایل خالی کنید٬ همچنین هر چیز غیر ضروری را از داخل کیف پول خود خارج کنید.این راهکار را ممکن است به ظاهر بسیار ساده باشد اما در اصل بسیار موثر است.

۸. جوراب‌های جذاب بپوشید
به این دلیل که شما مجبورید کت و شلوار به تن کنید باعث نمی‌شود نتوانید موارد مورد علاقیتان را به ظاهرتان اضافه کنید. جوراب‌ها فرصت بسیار مناسبی هستند. جوراب‌های رنگی که مورد علاقیتان هست را پیدا کنید. این کار به شما حس خوشحالی و نشاط خواهد داد.

۹.  اطمینان پیدا کنید که ظاهرتان مناسب سنتان هست

همان‌طور که سن ما بالا می‌رود و داناتر می‌شویم٬ ظاهرمان باید درخور سن و سال ما باشد. همه‌ی ما افراد بالای ۵۰ سال را دیده‌ایم که مانند جوانان ۲۵ ساله لباس می‌پوشند و کمی هم در دلمان به آن‌ها خندیده‌ایم . راه حل ساده است٬ رنگ‌های ساده‌تر استفاده کنید٬ بیشتر کلاسیک بپوشید و سعی کنید لباس‌هایتان بیش از ۳ رنگ را در برنگیرد

۱۰. سبک شخصی خود را پیدا کنید
بعد از خواندن مطالب بالا وقتش رسیده که شما خودتان راجع به ظاهر منحصر به فرد خودتان تصمیم بگیرید. به دنبال رنگ‌ها و سبک‌هایی باشید که باب میل شما هست و در حین این انتخاب نکات بالا را فراموش نکنید.
منبع:بنیتا
پیشنهاد می کنیم بخوانید :
چگونه زیپ خراب را خیلی سریع تعمیر کنیم؟

Tag

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن